Wyświetl pojedynczy post
WiTek_81
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1530
Stary 30.03.2012, 17:13
Cały czas Macios powtarza, że te 35 mln to pensje sztabu, piłkarzy, dodatki za tak zwane wyjściówki, nagrody za przejście kolejnych rund w pucharach, wliczył też do tego utrzymanie marketingu, obsługi i innych. Wystarczy tylko go zapytać, a nie kombinować i siać domysły. On bardzo dokładnie odpowiada na wszelkie pytania.

Rozwalacie mnie tymi tekstami, że to artykuł na zlecenie i ktoś mu za to zapłacił, zresztą sam już coś o tym napisał. Nie wiem czy 100% tekstu to prawda, ale to nie jest koleś, który zmyśla i żaden pokemon. Do tego nigdzie nie napisał, że V + B są źli, czytajcie dokładnie.

Być może to przychodzi z wiekiem, ale ja nabrałem do wszystkiego dystansu i dla mnie ten felieton to tylko potwierdzenie wcześniejszych przecieków, poskładanych teraz w jedno, zresztą całkiem nieźle poskładany.
Odpowiedz cytując