Teraz nawet macioos zły bo na staszka i basalaja coś napisał...
Ładnie wam w glowie namieszali, propagandą karmili to przykro na głupka teraz wyjść.
Jak tam polityka historyczna?
Ale mam beke. Cupiała wyrzucają, w lm prawie byli, 3 minut brakło

, dobry występ w le
A prawda jest taka że basalaj ze staszkiem dobre lody kręcili, to mamy efekty.