Po prostu Wiślak napisał(a):

Nie wierzę, by kontrakty Ilieva, Jaliensa (sprowadzonego zresztą już zimą), czy Lameya nagle rozwaliły budżet. Basałaj publicznie zapewniał, że budżet jest skonstruowany w oparciu o środki nie pochodzące z pucharów - i nie mam powodów, by nawet dziś w to nie wierzyć.
.
|
Dlaczego nie wierzysz? widziałeś je ? Serio myślisz ze król strzelców ligi serbskiej przyszedł grać w WIśle za paczke gruszek?
I od kiedy to wierzymy w słowa Basałaja ? Miał znaleźć sponsora, sprzedac skyboxy a m.in tez obiecywał sprowadzenie wielkiego nazwiska, pamietasz?
Dla mnie wypociny maciosa tylko potwierdzają info które było na początku sezonu