Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 30.03.2012, 14:39
Ja nie wiem, być może Maciosowi zapłacili za ten artykuł, nie wnikam. Dla mnie osobiście zrzucanie winy na Basałaja i Valckxa, oraz przypinanie im łatki "zrobili nam jeszcze 20mln zł długu!" jest po prostu haniebne.

Wyszli z koncepcją, krótkotrwałą, ale dobrą. Zresztą, dokładnie z taką jakiej oczekiwał od nich Cupiał. A tymczasem nasz niby kolega, fan, informuje, że katastrofalna sytuacja była spowodowana złymi decyzjami i T-F przyjedzie na swoim złotym rumaku, żeby RAZ JESZCZE ratować Wisłę.

Przecież to straszny dramat jest...
Odpowiedz cytując