|
Ja nie wiem, być może Maciosowi zapłacili za ten artykuł, nie wnikam. Dla mnie osobiście zrzucanie winy na Basałaja i Valckxa, oraz przypinanie im łatki "zrobili nam jeszcze 20mln zł długu!" jest po prostu haniebne.
Wyszli z koncepcją, krótkotrwałą, ale dobrą. Zresztą, dokładnie z taką jakiej oczekiwał od nich Cupiał. A tymczasem nasz niby kolega, fan, informuje, że katastrofalna sytuacja była spowodowana złymi decyzjami i T-F przyjedzie na swoim złotym rumaku, żeby RAZ JESZCZE ratować Wisłę.
Przecież to straszny dramat jest...
|