Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 30.03.2012, 12:41
Masz rację, poza tym - ja nie napisałem, że to nie jego wina. Pamiętam doskonale smród który wyniknął latem za sprawą p. Reszczyńskiego.

Tak czy owak - niektórzy krzykacze będą mieli, co chcieli. Za Chaveza i Jaliensa przyjdzie Głowacki, a zbawcą na białym koniu będzie gwiazdor Brożek. Za Ilieva albo sprzedanego latem Małeckiego może przyjdzie Zieńczuk, bo w Ruchu na pewno kokosów nie dostaje. Może nawet w ramach oszczędności wyburzymy jedną trybunę i sklecimy coś, co będzie przypominało dawny sektor X? I będziemy dalej żyć w swojej bańce, w tym matriksie za którym niektórzy tak bardzo tęsknią, bo na dzisiejszą Wisłę są "nafochani" i zewsząd słyszę, jak to bardzo się z nią nie "identyfikują"...
Odpowiedz cytując