a tym czasem prawicowo-pisowskie bydło nie potrafi się zachować w sejmie.. boże jakim trzeba być tępakiem, aby na nich głosować, na ludzi którzy potrafią tylko wychodzić z sali obrad.. czy wy PiSowskie lemingi nie widzicie, że oni to robią za wasze podatki?
Wy płacicie na tych durni z Hoffmanem, Błaszczykiem, Kaczyńskim na czele.. i się jaracie ich zachowaniem? Bo jeśli tak to tylko świadczy co sobą reprezentujecie.. margines społeczny, nic więcej.
W ogóle normalny człowiek nie udzielałby przemówień na tle kukły Donalda Tuska z jakimś tam napisem o "zdradzie itp", a ten knypek kurdupel Kaczyński tak właśnie postąpił.. o czym to świadczy? o poziomie idiotyzmu jaki ten człowiek teraz sobą prezentuje, ale cóż.. widocznie go to cieszy, bo widzi jaki ma naśladowców..
Europa pod tym względem nam uciekła. Jedź sobie Droździe na narty w Alpy, zobacz Europe i zastanów się czy Jaro jest w stanie Ci taką Polskę kiedykolwiek zapewnić?
edit. patrzcie na Solidarnościową hołotę:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,...wiadomosc.html
Masakra, tą solidarność już dawno powinni rozwiązać, nieroby jedne, co żerują na składkach osób pracujących. Ktoś kiedyś fajnie napisał, że zamiast protestować i przejadać pieniądze ze składek powinni otwierać własne firmy, dawać pracę tym ludziom itp. a szacuje się, że co miesięczne wpływy ze składek solidarność ma na poziomie 0,5 mln zł!