|
Nie wierzę, że taki biznesmen jak Cupiał pozwolił sobie na tak nieodpowiedzialne przedsięwzięcie, jakim była operacja LM 2012. Żeby wartościowe transfery z zimy 2011 uzupełniać naprędce półdarmowym przepłaconym szrotem, to faktycznie trzeba mieć nasrane w głowie. A polecą i tak Valckxy, Basałaje i inni.
W ogólnym rozrachunku mi nie szkoda, bo na stadion przyszedłbym nawet w C-klasie, ale nie mogę przeboleć, że sfuszerowano ostatnią szansę na wybicie się klubu na wyższą półkę, niż ta, na której był w ciągu ostatniej dekady.
A wy dalej wyzywajcie gości z tamtego forum od pokemonów, karmcie się mitem wielkiej i bogatej Wisły, która w nieskończoność będzie przebudowywać skład i próbować cokolwiek osiągnąć poza Polską.
|