Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16385
Stary 30.03.2012, 11:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bajdurzysz jakimiś wstawkami o wydłużającym się życiu Polaków i to są Twoje liczby?
synku dostałeś jak na tacy kilka badań placówek europejskich, a nie polskich. Czytasz, przeglądasz i tak nie zmieniasz zdania. POkazane jets wyraźnie że w 2040 roku będziemy żyli 80+, a Ty dalej się trzymasz że popadamy przed emeryturą. Bo tak myslisz i tak ma być.

autostrady powiadasz? pewnie ten zwrot o przejezdności? hmmm, no tak. Donek znów mnie i Ciebie oszukał. Przecież nie powiedział w 2010 roku jak zaczynali że nie sie nie wyrobią. Ty jesteś głupi czy takiego udajesz? Każdy normalnie myślacy, albo chociaż czytający wypowiedzi specjalistów wiedział, że autostrady A2 ukończonej na Euro nie będzie w całości. A to znaczy, że od początku był pomysł z przejezdnością. A że ktoś powiedział słowo "przejezdności" w 2011 roku pod presją? Olalboga, ale skandal. Jak on mógł. Poczytaj o drogach na skyscrapercity, poogladaj zdjecia robione przez zapalencow i znawcow tematu i bedziesz wiedzial co i jak.

o emigracji nie wspominaj, to w latach 2004-2007 s.......ilo czyscicili stolikow najwiecej. A kto wtedy rządzil? podpiwiem Ci - to nie bylo PO. Cos na S i cos innego na P
Ostatnio edytowane przez Szpen : 30.03.2012 o godz. 11:56.