Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16382
Stary 30.03.2012, 11:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W przeciwieństwie do Ciebie emj10 dyskutuje operując logicznymi argumentami... Z nim jak widać da się sensownie pisać.

Ty tylko krzyczysz i pierdzielisz głupoty. Twoimi mapkami i wykresami nie raz się ośmieszyłeś, teraz coś czytam o przebadanym wraku "Tupolewa" (dobre sobie - Ty tak na poważnie?), obecnie bredzisz coś o reformach... Czy Ty naprawdę uważasz, że wydłużenie wieku emerytalnego (bo aż tyle w tej "reformie" punktów) zreformuje cokolwiek?
pierdziel się sam. Tylko takimi durnymi wrzutkami można z wami dyskutować, bo macie tak pod czaszką zniekształcony obraz świata, że inaczej nie idzie. Dostajecie liczby jak na tacy, ale zawsze swoje musicie wrzucić i zmienić gówno w mydło. Jak tu z Wami dyskutować, jak macie klapki na oczach. Drozda jak się czyta to aż boli.