Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19852
Stary 30.03.2012, 10:58
W ogóle w czołowych klubach krach. Było o Lechu, Legii, teraz Wisła i Śląsk.

Przecież kryzysu jako takiego podobno nie ma, więc nie wiem czemu taka zapaść w w/w klubach.
Odpowiedz cytując