|
A ja bym proponował ściągnąć T. Lisowskiego z Korony chyba nie trzeba nikomu mówić że jest to najlepiej grający lewą nogą polak w naszej lidze, a myślę że jak by zaczął grać w lepszym klubie jak Wisła to by wskoczył na jeszcze wyższy poziom. Nie wiem jaki ma kontrakt ale myślę że korona ma spore kłopoty finansowe i nie chciała by za dużo za niego. Drugim piłkarzem jakim Wisła powinna się zainteresować jest A.Wożniak z Zagłębia.To że nie łapie się do pierwszej 11 Zagłebia jest tylko winą trenera który chyba nie lubi polaków, ale to chyba właśnie należało by wykorzystać że można by ściągnąć młodego naprawdę dobrego zawodnika za nie duże pieniądze.Ponoć już się nim interesują zagraniczne kluby ale myśle że dopóki będzie siedział na ławie nikt go nie kupi.
|