Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#945
Stary 30.03.2012, 09:56
No tylko że pytanie czy Meliksonowi jeszcze się chce, bo gołym okiem widać, że to klasa niżej niż początkowo. Przede wszystkim irytuje mnie u niego wykładanie się. Z racji swojego stylu gry jest często faulowany, ale kiedy przyszedł próbował ciągnąć akcję mimo kontaktu z rywalem, a teraz 90% jego kontaktów z piłką kończy się na glebie. Ogólnie zresztą Melikson nie robi już szału w ostatnich meczach.
Odpowiedz cytując