Cytat:
Mamy kłopoty finansowe to fakt, po nie zakwalifikowaniu się do LM.
Reszta to bajka dla ludu pt. dobry car i żli doradcy + polubcie nowy zarząd.
|
To nie jest tak że tylko Valkckx z Basałejm narobili gnoju bo przecież wszystkie ich ruchy były monitorowane. Natomiast jeśli chodzi o prezesurę Pilcha to uważam, że teraz klubowi bardziej potrzebny jest ktoś od liczenia niż od wiedzy piłkarskiej.
Też mi się podobał pomysł z postawieniem odważnie na awans do CL natomiast nie takim kosztem.