Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 30.03.2012, 08:37
Cytat:
Mamy kłopoty finansowe to fakt, po nie zakwalifikowaniu się do LM.

Reszta to bajka dla ludu pt. dobry car i żli doradcy + polubcie nowy zarząd.
To nie jest tak że tylko Valkckx z Basałejm narobili gnoju bo przecież wszystkie ich ruchy były monitorowane. Natomiast jeśli chodzi o prezesurę Pilcha to uważam, że teraz klubowi bardziej potrzebny jest ktoś od liczenia niż od wiedzy piłkarskiej.

Też mi się podobał pomysł z postawieniem odważnie na awans do CL natomiast nie takim kosztem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.03.2012 o godz. 08:48.
Odpowiedz cytując