Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12779
Stary 30.03.2012, 08:36
Nie bardzo wierzę w te zapewnienia o Pareice. Jak ma być cięcie w budżecie i zaciskanie pasa to raczej i jego się pozbędą. Na razie tak tylko mu ściemniają, żeby dograł bez nerwów do końca sezonu. Później się może zaskoczyć chłop. Ale to norma w tym klubie jak się zawodników traktuje. Szkoda, że najcześciej tych dobrych, a cieniasów się "pielęgnuje" i dba żeby wypełnili swoje 5 letnie kontrakty.
..
Odpowiedz cytując