|
Nie bardzo wierzę w te zapewnienia o Pareice. Jak ma być cięcie w budżecie i zaciskanie pasa to raczej i jego się pozbędą. Na razie tak tylko mu ściemniają, żeby dograł bez nerwów do końca sezonu. Później się może zaskoczyć chłop. Ale to norma w tym klubie jak się zawodników traktuje. Szkoda, że najcześciej tych dobrych, a cieniasów się "pielęgnuje" i dba żeby wypełnili swoje 5 letnie kontrakty.
. .
|