Edson napisał(a):

Myślę, że Guła nie będzie miał już okazji się tłumaczyć z wyników, bo Pep go nie wpuści na boisko 
A co do meczu z Warszawiakami to myślę, że wygramy. Dlaczego? Zawsze przed meczami z Legią, gdy mieliśmy optymistyczne nastroje dostawaliśmy albo baty albo oglądaliśmy nędzne widowisko bez bramek. Odwrotnie było, gdy humory przedmeczowe były z goła odmienne.
|
Tyle, że teraz humory przedmeczowe są głęboko uzasadnione :(
Obawiam się, że dziś Twoja reguła nie zadziała.