Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.03.2012, 07:06
Edson napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Guła nie będzie miał już okazji się tłumaczyć z wyników, bo Pep go nie wpuści na boisko

A co do meczu z Warszawiakami to myślę, że wygramy. Dlaczego? Zawsze przed meczami z Legią, gdy mieliśmy optymistyczne nastroje dostawaliśmy albo baty albo oglądaliśmy nędzne widowisko bez bramek. Odwrotnie było, gdy humory przedmeczowe były z goła odmienne.
Tyle, że teraz humory przedmeczowe są głęboko uzasadnione :(
Obawiam się, że dziś Twoja reguła nie zadziała.
Odpowiedz cytując