Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 29.03.2012, 22:58
Ile osób po mnie jeździło, że jak śmiem mówić takie rzeczy, gdy pisałem o złej sytuacji finansowej Wisły, o wysokich zarobkach Nuneza, Lameya, Ilieva i innych. Wyszło na moje.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.03.2012 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując