Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12775
Stary 29.03.2012, 21:23
Matijas napisał(a):Wyświetl post
+1
na onecie piszą, że Głowa wraca. Oby! Kto poznał tego gościa osobiście ten wie, że to jedna z niewielu osób, jakie ostatnio przewijały się przez ten klub godna założenia koszulki z Białą Gwiazdą! AREK GŁOWACKI! Chociaż będzie człowiek komuś na tym EURO kibicował w takim wypadku...
Głowackiemu zasług i zaangazowania w Wiśle nikt nie odbiera, ale nie wiem czy dobym pomysłem jest ściaganie piłkarza który jest wiecznie kontuzjowany
Odpowiedz cytując