Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12774
Stary 29.03.2012, 21:04
arti napisał(a):Wyświetl post
Tak źle i tak niedobrze.
Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości 3 różne przykłady jak wywalić w błoto ponad bańkę euro w trochę krótszym lub dłuższym okresie czasu...
Czwarty niedawny casus - Wojciech Ł.
Dlatego z rezerwą podchodzę do zbyt wielkiego wychwalania Stana przy jednoczesnej zdecydowanej krytyce Bednarza. Wielkiej różnicy nie będzie. Nie wiem ile za Bednarza wydawaliśmy na pensje, ale nie byłbym zaskoczony gdyby to było dwa razy mniej niż aktualnie. Kto wie, czy gdyby Bednarz miał takie środki na kontrakty czy byśmy tak długo szukali dobrego napastnika, czy bramkarza. Z Jirsakiem nawet trafił, gość jak do nas przychodził miał potencjał podobny do Maora. To, że nie wypalił z różnych względów to już niekoniecznie wina Bednarza. Już kiedyś mówiłem, że piłkarz, który w ciągu 5 lat gry w danym klubie rozgrywa tylko 14 pełnych spotkań, w większości wchodząc z ławki i w pozostałych schodząc przed czasem z placu gry może mieć problem z aklimatycją. Nie każdy zawodnik sobie daję radę kiedy trener na niego nie stawia. Skorża nie przepadał zresztą za Jirsakiem.

Wielu zarzuca, że wydał 700 tysięcy euro i przepłacił kiedy Jaliens kosztował tyle samo mimo, iż "był za darmo". Wielu wrzuca tu swoje propozycje graczy zza granicy, którym kończą się kontrakty. Wielu zapomina przy tym, że gracz z wolnego kontraktu często chce trochę pieniędzy za podpis. Poza tym za grosze grać nie będą. Dlatego możemy liczyć albo na angaż jeszcze nie wypromowanych na zachodzie Polaków (z polskiej ligi bądź grających w drugich ligach innych krajów takich jak Janota, Krychowiak, Cywka), albo na wracających zza granicy .
Odpowiedz cytując