bonawentura napisał(a):

|
Powiem tak - od Siergieja to trzeba nową Wisłę budować. Od niego należy teraz zaczynać ustalanie składu. To bramkarz jeszcze na kilka dobrych lat. Podoba mi się jego gra, ale też charyzma, bo potrafi wszystkich "poustawiać" gdy jest taka potrzeba. Takich ludzi nam teraz trzeba.
|
+1
na onecie piszą, że Głowa wraca. Oby! Kto poznał tego gościa osobiście ten wie, że to jedna z niewielu osób, jakie ostatnio przewijały się przez ten klub godna założenia koszulki z Białą Gwiazdą! AREK GŁOWACKI! Chociaż będzie człowiek komuś na tym EURO kibicował w takim wypadku...