AS82 napisał(a):

|
Szmajdzińska sie przynajmniej racjonalnie zachowuje w tej sprawie
|
1. Państwo powinno przeprosić za to co zrobiono Błasikom. Mam o to ogromne pretensje do polskich władz.
2. Dwuletnie śledztwo jest absolutnie do dupy, jest jeszcze więcej niewiadomych niż było 10.04.2010.
3. Państwo absolutnie nie zdało egzaminu.
4. Rosjanie to arcymistrzowie kłamstwa i z nami grają.
5. Trudno mieć zaufanie do polskich władz po tym co wyrabiają w związku ze smoleńskim śledztwem.
To wszystko tezy Szmajdzińskiej. Ciesze się, że dla Ciebie jest to racjonalne. Im nas więcej tym lepiej.
pysio napisał(a):

|
Czy Szmadziński to przypadkiem nie jest z SLD? bo jak tak, to komunista i on nie ma nic do gadania w tej sprawie..
|
I co, teraz Ci głupio i wstyd prawda? Nie dziwie się, powinno.