Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16365
Stary 29.03.2012, 20:51
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Szmajdzińska sie przynajmniej racjonalnie zachowuje w tej sprawie

1. Państwo powinno przeprosić za to co zrobiono Błasikom. Mam o to ogromne pretensje do polskich władz.
2. Dwuletnie śledztwo jest absolutnie do dupy, jest jeszcze więcej niewiadomych niż było 10.04.2010.
3. Państwo absolutnie nie zdało egzaminu.
4. Rosjanie to arcymistrzowie kłamstwa i z nami grają.
5. Trudno mieć zaufanie do polskich władz po tym co wyrabiają w związku ze smoleńskim śledztwem.

To wszystko tezy Szmajdzińskiej. Ciesze się, że dla Ciebie jest to racjonalne. Im nas więcej tym lepiej.

pysio napisał(a):Wyświetl post
Czy Szmadziński to przypadkiem nie jest z SLD? bo jak tak, to komunista i on nie ma nic do gadania w tej sprawie..

I co, teraz Ci głupio i wstyd prawda? Nie dziwie się, powinno.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 29.03.2012 o godz. 21:03.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011