Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 29.03.2012, 20:39
Temat ten już był wałkowany parokrotnie a wy cały czas swoje. Po pierwsze Wisła należy do Telefoniki. Czyli Cupiał bez "darowizn(podatki)" nie może przelewać kasy do klubu. Druga sprawa gówno że Boss ma kasę bo tak naprawdę jej nie ma. Na zdrowy rozum jeśli jego majątek to około 1,8mld złotych w wycenie a Telefonika ma kapitał zakładowy prawie mld. Czyli jej wycena rynkowa pewnie sięga co najmniej 1,5mld. To jak Boss ma w gotówce 100mln to jest maksimum. Kolejna sprawa podkreślona wcześniej Telefonika nie może przelewać kasy może je pożyczać bo nie mogą działać na niekorzyść spółki KSH tego zabrania.
Odpowiedz cytując