Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12772
Stary 29.03.2012, 20:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Od dzisiaj nie wierze w zadne plotki dotyczace Wisły. Media nie maja co robic wiec wymyslaja bzdety.


Trener Wisły Kraków Michał Probierz zaprzeczył informacjom, jakoby po zakończeniu sezonu zamierzał zrezygnować z bramkarza Sergeika Pareiki. Biała Gwiazda jest natomiast zainteresowana przedłużeniem wygasającego z końcem obecnego sezonu kontraktu z Estończykiem.

- Nie jest to prawdą, że rezygnujemy z Sergeia. Od kilku dni Sergei wie o tym, iż jesteśmy zainteresowani przedłużeniem z nim umowy. Wspólnie z Jackiem Bednarzem ustaliliśmy, że będziemy z naszym bramkarzem prowadzić w tym celu rozmowy - powiedział Michał Probierza, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

35-letni Pareiko w barwach Wisły rozegrał dotychczas 35 spotkań w Ekstraklasie.
Chcemy Go czy ściemniamy jak wiele razy dotąd - okaże się za jakiś czas.
Odpowiedz cytując