|
Senior Member
Offline
|
#8225

29.03.2012, 19:56
|
Cytat:
Nie ma już biletów zarówno na trybunę północną, a więc na cały sektor C, jak i na trybunę południową, a więc cały sektor G. Dodatkowo nie można kupić już biletów na następujące sektory: A21, B11, B12, B21, D11, D12, D21, E22, E25, H23. Kibice Białej Gwiazdy mają jeszcze ostatnią szansę, aby nabyć wejściówki na sektory A22, D23, F11 oraz F21, na które bilety się kończą. Na pozostałe części stadionu zostały jeszcze wejściówki w większej liczbie.
W piątek, a więc w dzień meczu, bilety na hitowe spotkanie z Legią można kupić w Strefie Kibica od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy meczu. Zachęcamy do jak najwcześniejszego przybywania po bilety, aby uniknąć kolejek, które mogą tworzyć się pod kasami bezpośrednio przed meczem.
Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów na mecz z Legią można znaleźć tutaj - http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...egia_warszawa/
|
http://www.wisla.krakow.pl/
|
|