Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 29.03.2012, 19:38
Cupiał z własnej kieszeni może dac kasę, ale tego nie robi od dłuższego czasu i tak samo nic na Wiśle nie zarabia. Bo chciał i nie tylko on by klub był samowystarczalny i dobrze. Nie musi być od nikogo zależna.
Natomiast kasa z Telefoniki idąca do Wisły to już pożyczka bo nie jest to prywatna kasa Cupiała, która nie lezy w jego portfelu. Tych pożyczek już trochę było stąd Wisła ma dług wobec TF 35-40 mln zł. (dane z 2 lat wstecz)
Ktos piszę żeby sprzedał Wisłę, ale zeby to miał zrobic to ktos musi opłacic również długi. To nie takie proste.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.03.2012 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując