|
Fakty są takie, że Basałaj przejadł za dużo pieniędzy na sukces na JUŻ. Plan był taki, aby na tu i teraz zrobić zespół, który po zdobyciu mistrzostwa awansuje do LM. Basałaj miał swoją wizję ale za dużo kasy poszło na kontrakty , które miały przynieść lepsze wyniki, tak się nie stało, od samego początku wiadomo było że żadnej bazy nie będzie bo za co? Jak znajdzie się grosz to ładujemy w sukces na już i potem martwimy się co dalej.
Ruchy w zarządzie pokazują, że po rocznym "szaleniu" przychodzi czas na dużą dietę i tansze opcje. Szalenie w sensie transferów nawet tych darmowych, kiedy ostatnio wydaliśmy tyle ? Wam się wydaje, że piłkarze grają za darmo, ale tak niestety nie jest.
wychodzi na to, że ma być chudszy okres... ale tak miało być podczas każdej rewolucji, a zawsze wychodziliśmy lepiej niż wszyscy zakładali.
Cupiał nie inwestuje na przyszłośc, tylko na tu i teraz,a z takim budżetem nikt nie będzie dbał o długofalowy rozwój...
Wypada tylko życzyć nam wszystkim aby było jak zwykle.. czyli po zimnym prysznicu MP i kolejna próba o LM niczym walka Andrzeja o mistrzowski pas...
Wole tak jak kolega wcześniej napisał: drużynę na teraz i mecze z apoelem, niż bój z jeziorakiem.
PS.
co możemy zrobić (kibice)? Pokazać jedynie, że Wisła ma potencjał kibicowski, że na Wisłę w tragicznej formie potrafi przyjśc masa ludzi.....a nie 20tys na Leg... tyle w Łodzi, Zabrzu, Chorzowie i innych miastach by się znalazło
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.03.2012 o godz. 19:27.
|