Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1491
Stary 29.03.2012, 19:22
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Cytat z oficjalki:
Oni już nawet nie kryją że Valckx out po sezonie O ile sam wcześniej nie odejdzie. Kpina panowie i panie, po prostu kpina.
A kto by w to uwierzył nawet jakby próbowali ściemniać?
Kto po porażce z Apoelem wierzył w wykupienie Bitona za 1,6m e czy Nuneza za 1,2m e/usd?
"Tyły finansowe", Bednarz, Probierz, Valcx - który z tych czterech elementów nie pasuje do reszty?
Negocjacje z Siergiejem to też jak dla mnie ściema - trzymanie w szachu SP żeby jeszcze trochę pobronił na 100% i ratował nam d.pę póki się da. Bo jak jeszcze On zacznie grać z "zaangażowaniem" takim jak część grajków z pola to będzie można zacząć szukać sznura.
A Valcx dlaczego ma sam odejść? Pozostały jeszcze 3 pensje miesięcznie do skasowania, a w kwietniu-maju nowej, extra roboty gdzie indziej raczej nie dostanie.
Ostatnio edytowane przez arti : 29.03.2012 o godz. 19:25.
Odpowiedz cytując