|
Banita
Offline
|
|
wislak68 napisał(a): 
Biedaku kompletnie brak Ci argumentów dlatego zaczynasz się już łapać brzytwy. Ale i tak toniesz.
A jeśli chodzi o Kubę to właśnie dlatego o niej wspomniałem. Obszar ucieczki przed ciemnogrodem zaczyna Ci się Asie gwałtownie kurczyć. Zostaje jeszcze ciągle Korea Północna ale ... No właśnie.
|
że co ? 
|
|