Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16360
Stary 29.03.2012, 18:59
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Biedaku kompletnie brak Ci argumentów dlatego zaczynasz się już łapać brzytwy. Ale i tak toniesz.
A jeśli chodzi o Kubę to właśnie dlatego o niej wspomniałem. Obszar ucieczki przed ciemnogrodem zaczyna Ci się Asie gwałtownie kurczyć. Zostaje jeszcze ciągle Korea Północna ale ... No właśnie.
że co ?