Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 29.03.2012, 18:53
mamy z.....ste długi... Legia też... Ja już przeżyłem mecze z Błękitnymi Kielce w latach '80, Jeziorakiem Iława w '90, Pogonią Oleśnica i nawet ze Ślęzą Wrocław z Jackiem Kasierskim jako sędzią... i wolę mecze z Realem, Barceloną, Parmą itp. Wiem, iż pięknie się pisze i mówi że nie ważne w I, II czy nie daj Boże niżej... Panowie na meczu z Błękitnymi było z 800 ludzi... i nawet stara X była prawie pusta... płakać się chciało...
Odpowiedz cytując