AS82 napisał(a):

Dołączyli bo sie chcą na tym wypromować ,póżniej jak nie daj Boże PIS wygra wybory to ich poupychają na jakieś ministerialne czy inne stanowiska. A jesli chodzi o Kube i pacierz ,to właśnie wczoraj zakończył tam pielgrzymke Papa i uściskał się z El Commandante
|
No tak. Profesorowie promują się dokladnie w ten sam sposób w jaki wypromował się: profesor Nowak czy doktor Zyzak. Zaiste cernistą wybrali drogę. Zamiast walnąć artykuł o brzozach standarowo łamiących skrzydła samolotów (czym zapewnili by sobie od ręki: stypedium badawcze MEN i tytuł honoris causa UW) postanowili w ramach promocji swojej osoby zastanowić się jak to możliwe że samolot wywija kozła tuż przed rozbiciem. Lanserzy. Biedaku kompletnie brak Ci argumentów dlatego zaczynasz się już łapać brzytwy. Ale i tak toniesz.
A jeśli chodzi o Kubę to właśnie dlatego o niej wspomniałem. Obszar ucieczki przed ciemnogrodem zaczyna Ci się Asie gwałtownie kurczyć. Zostaje jeszcze ciągle Korea Północna ale ... No właśnie.