Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1487
Stary 29.03.2012, 18:45
koniak napisał(a):Wyświetl post
Dopóki istnieje legendarny dług, to Cupiał nie odejdzie a w jednym z nielicznych wywiadów zapewnił, że na pastwę losu klubu nie zostawi. Nie wiem o jaką kwotę teraz chodzi, ale na pewno dopóki ktoś nie wyłoży kilkudziesięciu baniek, Cupiał nadal będzie dowodził.
Legia podobno ma jeszcze większy dług. Gdzieś czytałem. Więc chyba tak źle z nami nie jest.

PS Tu coś teraz znalazłem http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=44311
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 29.03.2012 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując