koniak napisał(a):

|
Dopóki istnieje legendarny dług, to Cupiał nie odejdzie a w jednym z nielicznych wywiadów zapewnił, że na pastwę losu klubu nie zostawi. Nie wiem o jaką kwotę teraz chodzi, ale na pewno dopóki ktoś nie wyłoży kilkudziesięciu baniek, Cupiał nadal będzie dowodził.
|
Legia podobno ma jeszcze większy dług. Gdzieś czytałem. Więc chyba tak źle z nami nie jest.
PS Tu coś teraz znalazłem
http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=44311