Nie ma tragedii? To dlaczego są rzekome problemy z pieniędzmi? Wydajemy na kontrakty znacznie więcej niż dawniej. Mamy na kontraktach 22 piłkarzy, którzy zarabiają przyzwoite pieniądze.
Jak mantrę powtarza się, że Jirsak był taki drogi. Jaki on ma kontrakt? 100 tysięcy euro/sezon ma? W takim razie Jaliens kosztował nas podobne pieniądze co Jirsak. Jaliensa "spłacamy w większych ratach" w dodatku pewnie za podpis dostał kilka groszy. Możliwe, że kosztował nas drożej.
Garguła też kosztował nas pewnie więcej niż Jirsak. Poza tym za Jirsaka wydaliśmy tyle pieniędzy ile w sezonie kosztuje nas roczne utrzymanie Garguły i Jaliensa.