Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12769
Stary 29.03.2012, 18:38
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Raczej wizji BC pt. LM tu i teraz, Staszek lepił z pustego to i nie ma się co dziwić efektom, wypożyczenia i kontrakty last minute dla emerytów jakiejś tragedii nie robią bo się po prostu szybko skończą.

Prawdziwą karę ma Bednarz, musi sprzedać Jiraska i Kirma, których nam ufundował - pewnie jeszcze z zyskiem
Nie ma tragedii? To dlaczego są rzekome problemy z pieniędzmi? Wydajemy na kontrakty znacznie więcej niż dawniej. Mamy na kontraktach 22 piłkarzy, którzy zarabiają przyzwoite pieniądze.

Jak mantrę powtarza się, że Jirsak był taki drogi. Jaki on ma kontrakt? 100 tysięcy euro/sezon ma? W takim razie Jaliens kosztował nas podobne pieniądze co Jirsak. Jaliensa "spłacamy w większych ratach" w dodatku pewnie za podpis dostał kilka groszy. Możliwe, że kosztował nas drożej.

Garguła też kosztował nas pewnie więcej niż Jirsak. Poza tym za Jirsaka wydaliśmy tyle pieniędzy ile w sezonie kosztuje nas roczne utrzymanie Garguły i Jaliensa.
Odpowiedz cytując