cassius31krakow napisał(a):

Jak sprowadzać obcokrajowców to takich jak Marcelo czy Cleber!
Miło by było pokazać jakieś wsparcie dla Marcelo, pokazać tym obecnym najemnikom że nawet obcokrajowiec, który przyjechał się wybić do Polski może się starać się, gryźć trawę i mieć Wisłę w sercu.
Marcelo - 1906% szacunku
A z innej beczki, oglądałem przed chwilą konferencje Skorży przed meczem i widać że chłop ma wielki sentyment do Wisły, sam jego sposób wypowiedzi o Wiśle i o wspomnieniach pokazuje że tęskni. W którymś z wywiadów nawet wspomniał że różnicą między Wisłą a Legią jest taka że Wisła to jak rodzina i jest bardziej nastawiona na wynik sportowy a Legia to wielki biznes i marketing.
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków
"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11