Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7138
Stary 29.03.2012, 16:24
@remedium
co tu jest przepraszam śmiesznego? Że chłopek myśli że sięw gettcie urodził i "mieszka w bloku, w białym stoku?" Załóż sobie temat MAM BANANA, ZJEM GO Z RANA -najlepsiejsze texty HH czyli rysio i inne zjeby.
Odpowiedz cytując