|
@ Ogryzek: My nie potrzebujemy pilkarzy "nie gorszych od obecnych" lub uzupelnienia kadry, lecz dobrych zawodnikow!
Podobno jest momentalnie jakis mlody i utalentowany bramkarz (rocznik 1995) z KS Piaseczno (jesli dobrze pamietam) na testach w Atletico Madrid i ma rowniez propozycje z Sevilli, moze warto zaprosic go na testy do nas?! Nie wiem. Chociaz troche dziwne: podobno taki dobry a jednak nie ma go w kadrze polskiej U-17 na eME w Luksemburgu...
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 29.03.2012 o godz. 15:43.
|