Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16354
Stary 29.03.2012, 15:32
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Ty to jesteś czop. Słyszałeś nagrania? Szłyszałeś. Słyszałemś terrain ahead? Słyszałeś. Odczyty słyszał? Słyszał.
Więc nie ....... mi tu i nie rób z siebie błazna.

Tak idiotycznie bronisz JK i Pisiaków że aż nie możliwe że Ci za to nie płacą? Ile dostajesz? 50gr za posta?

Baranku - specjalnie dla ciebie ściągnąlem sobie stenogram -sygnał terrain ahead włącza się już 400 m powyżej wysokości decyzji a ostatni sygnał jest 100 m powyżej wysokości decyzji. Jak wiemy procedura mówi że do wysokości decyzji mogą zejść- to zeszli. Na co też dostali zgodę z wieży- będąc upewnianym przez kontrolerów że są na kursie i na ścieżce - ostatnie potwierdzenie kursu i ścieżki jest na 150 m ponad wysokością decyzji. A prawdopodobnie byli znacznie wyżej w ostatnim momencie ponieważ zarówno MAK jak i Miller nie uwzględniają ostatniego sygnał TAWS (podanego przez obie komisje) co do wysokości ale pokazującego że są ponad nieszczęsna brzozą więc sprytnie pominiętego w konkluzji. I co niedouczony błaźnie? Mądralo powiedz nam jakim cudem - skoro wg.tuskofili piloci podchodzili do lądowania włączał sie terrain ahead i pull up- czyżby w każdym samolocie podchodzącym do ladowania w automacie te sygnalizatory wyłyby wnieboglosy przy podchodzeniu do lądowania i to taki standard?

Dostrzegasz różnice czy masz problem?Wyjaśniam - albo lądują w automacie i sygnalizatory nie wyją od 500 m bo nie maja po co, wiadomo że samolot zbliża się do ziemi,albo laduja i sygnały to standard-obalając twoja teorię albo nie lądują i wyją ostrzegawczo bo samolot opada . Jeśli nie lądują to co się dzieje że dochodzi do katastrofy- samobójcy są w kokpicie?
usłyszał chłopek hasło terrain ahead wie że to związane z lotem do smoleńska - to błysnął
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej