Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12764
Stary 29.03.2012, 15:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Słusznie,

Przepraszam - kogo sprzedawać? Teraz to nawet nie ma kogo sprzedać poza Meliksonem i Małeckim. Sam szrot albo wypożyczenia. Pokłosie świetlanej wizji Basałaja i Stana...
Nawet za darmo nikt nie chce takiego Lameya z takim kontraktem....
Raczej wizji BC pt. LM tu i teraz, Staszek lepił z pustego to i nie ma się co dziwić efektom, wypożyczenia i kontrakty last minute dla emerytów jakiejś tragedii nie robią bo się po prostu szybko skończą.

Prawdziwą karę ma Bednarz, musi sprzedać Jiraska i Kirma, których nam ufundował - pewnie jeszcze z zyskiem
Odpowiedz cytując