Ogryzek napisał(a):

Słusznie,
Przepraszam - kogo sprzedawać? Teraz to nawet nie ma kogo sprzedać poza Meliksonem i Małeckim. Sam szrot albo wypożyczenia. Pokłosie świetlanej wizji Basałaja i Stana...
Nawet za darmo nikt nie chce takiego Lameya z takim kontraktem....
|
Raczej wizji BC pt. LM tu i teraz, Staszek lepił z pustego to i nie ma się co dziwić efektom, wypożyczenia i kontrakty last minute dla emerytów jakiejś tragedii nie robią bo się po prostu szybko skończą.
Prawdziwą karę ma Bednarz, musi sprzedać Jiraska i Kirma, których nam ufundował

- pewnie jeszcze z zyskiem
