Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 29.03.2012, 14:44
Nie powiem, że mam powód do jakiejś osobistej satysfakcji, ale wszystko wskazuje na to, że być może NARESZCIE CUPIAŁ ODEJDZIE!!!
Dowodem na jego bezsilność jest wstawienie tego figuranta na prezesa - bo inaczej gościa nazwać nie można. Pewnie kładąc się spać modli się "Wierzę w Cupiała jedynego, Pana Naszego..." itd itd.

Powrócę do moich pytań które zadawałem nie pamiętam w którym temacie:
Jaki jest efekt pracy sztabu scoutów?
Czy dyrektorowi sportowemu zaproponowani zostaną nowi piłkarze? W jakiej liczbie? 2-3?
A cały ten sztab to podobno ok 10 osób z czego - UWAGA!!! - 7 osób jest na rynek LOKALNY!!!
7 osób nikogo nie znalazło?
To może nie na turniej deichmanna do Skotnik podjadą wielcy scouci.

Przykro patrzeć Panowie ale leżymy...i sramy pod siebie
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując