|
Ciekawe czy Pisowcy dadzą rady jechać na Smoleńsku do następnej kampanii wyborczej . Jedynie "rodziny pisowskie" czyli J.Kaczyński , M.Kaczyńska, M.Merta, E.Błasik i Gosiewska cały czas mają pretensje ,wątpliwości i podejrzenia .Co pół roku jakaś ekshumacja i jadymy dalej aby zostać/ nadal być posłem senatorem
|