Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16347
Stary 29.03.2012, 14:33
Ciekawe czy Pisowcy dadzą rady jechać na Smoleńsku do następnej kampanii wyborczej . Jedynie "rodziny pisowskie" czyli J.Kaczyński , M.Kaczyńska, M.Merta, E.Błasik i Gosiewska cały czas mają pretensje ,wątpliwości i podejrzenia .Co pół roku jakaś ekshumacja i jadymy dalej aby zostać/ nadal być posłem senatorem