|
Nie mieści się to w mojej małej główce. Wisła ma się rozwijać, czy trzeba tutaj tylko "posprzątać", zgarnąć co swoje, wycisnąć jeszcze więcej i zwijać interes?
Panie Cupiał, Wisła to ponad 100 lat tradycji i ileś tam tysięcy kibiców, fanów i sympatyków. Kiedyś ten cyrk przeje się wszystkim.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|