Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 29.03.2012, 14:25
Nie mieści się to w mojej małej główce. Wisła ma się rozwijać, czy trzeba tutaj tylko "posprzątać", zgarnąć co swoje, wycisnąć jeszcze więcej i zwijać interes?

Panie Cupiał, Wisła to ponad 100 lat tradycji i ileś tam tysięcy kibiców, fanów i sympatyków. Kiedyś ten cyrk przeje się wszystkim.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując