|
Ten klub to chyba cudem istnieje, żadnej wizji rozwoju. Bednarz coś tam gada a prawda jest taka iż ma on poszukać kogoś za free, najlepej z własnych sprzętem, i dobrze sprzedać tych co się da sprzedać. Reszta to ideologia.
Dobrze,że stadion jest miasta,bo jeszcze nie byłoby komu zapalić jupiterów przed meczem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|