Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 29.03.2012, 13:23
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Z tym, że trzeba brać pod uwagę w czyim interesie działa Pan Pilch - a to chyba również w 100% jest wiadome.
To są sytuację, które powodują nadużycia i tworzą patologię. Zresztą i tak dyspozycje wszelakie wydawane są z Myślenic chwilowo z Australii.
Dla świętego spokoju należy przyjąć ze.... w interesie właściciela. Z resztą, jak już opierać się o KSH to na podstawie art 384 koło zależności się zamknie - Basałaj i tak musiał konsultować decyzje z RN czyli też z Pilchem (owe sławne blokowanie transferów i inwestycji przez RN).

Wątpię aby Pilch podjął jakieś specjalnie szkodliwe dla nas decyzje. Jeśli jednakże tak się stanie, czego wykluczyć nie można, to Basałaj jawi nam się w zupełnie innym świetle - jako obrońca i Rejtan Wisły. Nie wiem czy to śmieszne czy nie

Sam Pilch myślę ze, jak każdy z nas, działa w interesie własnym czyli w naszej sprawie słuchając jasnych wytycznych właściciela. Wątpię aby chciał zabłysnąć na tym stanowisku - bardziej wygląda mi to na przysłowiowy 'wrzód na dupie'.

---------------
Art. 384.
§ 1. Statut może rozszerzyć uprawnienia rady nadzorczej, a w szczególności przewidywać,
że zarząd jest obowiązany uzyskać zgodę rady nadzorczej przed dokonaniem
określonych w statucie czynności.

P.S.
OT: Da się załatwić skądś statut Wisła SSA ? Orientuje się ktoś może ?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 29.03.2012 o godz. 13:27.
Odpowiedz cytując