Tak jak napisałem już się wypowiadałem na ten temat dość kategorycznie dwa lata temu i nie mam zamiaru tego ciągnąć. Poza tym to nie ten temat.
Nawet dzisiejszy Pospieszalski w zapowiedzi programu pisze to, że tak naprawdę nie wiemy co się stało i trudno stawiać jakąś opinię na podstawie steków kłamstw i fantastycznych teorii zamachu, które pojawiały się przez dwa lata.
http://wpolityce.pl/artykuly/25648-d...po-katastrofie