Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16341
Stary 29.03.2012, 13:09
Tak jak napisałem już się wypowiadałem na ten temat dość kategorycznie dwa lata temu i nie mam zamiaru tego ciągnąć. Poza tym to nie ten temat.

Nawet dzisiejszy Pospieszalski w zapowiedzi programu pisze to, że tak naprawdę nie wiemy co się stało i trudno stawiać jakąś opinię na podstawie steków kłamstw i fantastycznych teorii zamachu, które pojawiały się przez dwa lata.
http://wpolityce.pl/artykuly/25648-d...po-katastrofie
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.03.2012 o godz. 13:15.