|
Znam ten przepis - ale również jest w Kodeksie Spółek Handlowych mowa o zakazie łączenia stanowisk - to że RN może delegować swojego członka to jedno ale pytanie jest czy można być w zarządzie jednej i drugiej spółki mając na uwadze - art. 380 k.s.h i art 211 k.s.h.
Przecież to jest jawne sterowanie klubem w interesie Telefoniki a nie Wisły.
Fakt, że Smalcerz nie zgodził się pełnić obowiązków prezesa jest moim zdaniem albo może być podyktowane wycofaniem się Telefoniki po sezonie.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 29.03.2012 o godz. 12:49.
|