|
Po dzisiejszych konferencjach jakie serwuje nam Jaro trzeba być konkretnym debilem, żeby jeszcze popierać PiS. Człowiek zamiast debatować o emeryturach, teraz się czepił lekcji historii..
Mało tu u nas bezrobotnych historyków?
Żal mi tych wyborców tej ciemnoty jaką reprezentują PiSowcy.
|