Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16334
Stary 29.03.2012, 12:18
Po dzisiejszych konferencjach jakie serwuje nam Jaro trzeba być konkretnym debilem, żeby jeszcze popierać PiS. Człowiek zamiast debatować o emeryturach, teraz się czepił lekcji historii..

Mało tu u nas bezrobotnych historyków?

Żal mi tych wyborców tej ciemnoty jaką reprezentują PiSowcy.