Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 29.03.2012, 12:18
Nic się nie zmieniło. Przez najbliższe 3 miesiące zostajemy bez prezesa. Pilch będzie prezesem tylko z nazwiska, żeby było kogo wpisywać w sprawy papierkowe. Ciekawe jaki pomysł na Wisłę ma Bogusław Cupiał? hahhaha
Odpowiedz cytując