|
Nie, najpierw zrodził się podział inny. Albo ktoś zwala całą winę na pilotów, pijanego generała i samobójcę Kaczyńskiego, albo jest moher i oszołom rozsiewający teorie spiskowe.
Zapomniałeś o tym etapie? Czy manipulujesz faktami.
Teraz kiedy wszystkie zarzuty okazały się kłamliwymi pomówieniami jak traktować tych którzy wciąż je rozpowszechniają? Robią to z wrodzonego debilizmu, ignorancji czy są zdrajcami i podnóżkami putina to kwestia do rozstrzygnięcia.
|