Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19843
Stary 29.03.2012, 11:13
Cytat:
Ostatnie dwa sezony Kuchenkorza powinny być nauczką dla innych klubów ekstraklasy, które będą chciały wykorzystać tę pamiętną "modę na Lecha" w mediach oraz sukces w europejskich pucharach w nieodpowiedni sposób. Nieodpowiedni, bo pyszalczy i bez jakiejkolwiek asekuracji w wypadku wtopy.
Dodałbym jeszcze, że to też powinna być nauczka dla kibiców, którzy co okienko transferowe wygłaszają komunały, że "żeby się zwróciło, najpierw należy zainwestować" i domagają się wydawania milionów euro na piłkarzy, którzy później się zwrócą z awansu do LM. No tylko, że awansu do LM potem nie będzie (bo ligę wygra zarabiający 10x mniej Ruch, bo jakiemuś kolejnemu Jopowi piłka się odbije od głowy nie w tym momencie co trzeba, bo od LM będą dzieliły 3 minuty, bo 1000 innych powodów - piłka nożna, to nie matematyka), a zobowiązania finansowe zostaną.
Legionista
Odpowiedz cytując