mistico napisał(a):

gdzie przed każdym mecze piłkarze Wisły wsiadają do autobusu ? jak grają na Reymonta, to zawsze podjeżdżają autobusem, a nie wierzę w to że autobus jeździ od domu do domu i zabiera ich po kolei
|
NOVOTEL BRONOWICE.. tam mają zgrupowania przed meczami w Krakowie