Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54542
Stary 29.03.2012, 09:58
Jakiś kompletnie abstrakcyjny argument z tą karą zawieszenie na 3 mecze przez UEFę. Ja się pytam co z tego? Jak się jakimś cudem dostaniemy do pucharów to nasz pierwszy przeciwnik będzie coś na kształ drużyny z Albani, a drugi coś na kształt drużyny ze Słowenii. I co z tego że nie zagrał by Pareiko w tych meczach, drużyny tego pokroju i tak będą stawiać autobus w bramcę i wszystko będzie zależeć od naszej pomocy czy naszego ataku jak z Levadią.
Odpowiedz cytując