Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19839
Stary 29.03.2012, 09:35
Cytat:
Problemem bedzie KASA. Jak zwykle, tylko teraz w wiekszym wymiarze. Bez pucharow 2 rok, do tego wielu zawodnikow delikatnie mowiac ma juz wyjebane na ten klub i nawet nie chca przedluzac umowy bo pewnie zarobki troszke inne niz dotychczas. Rewolucja, tak jak w Wisle.
Pytanie czy Rudniew i Melikson ( o ile ten drugi odejdzie ) dadza przyplyw gotowki na transfery, jesli tak to jaki procent z tych pieniedzy bedzie wydany na wzmocnienia. Wazne tez czy prezesi cos sypna, a tutaj wydaje mi sie ze predzej Cupial lekko odkreci kurek.
W Lechu juz zapowiedzieli wietrzenie i odejscie Rudniewa.
Wszystko fajnie, tylko że akurat o Lecha bym się nie "martwił" jednak - właśnie ze względu na kasę. Tak, przeinwestowali, tak, mają teraz poważny problem i są w kryzysie, ale... to nadal jest jeden z klubów o największych budżetach w Polsce. Mają się za co podnosić - a jednocześnie jest to klub w miarę sensownie i względnie zdrowo poukładany, więc los Polonii czy Cracovii im raczej nie grozi.
Legionista
Odpowiedz cytując